• Ozonlanmış Zeytinyağı 50CC
Ozonlanmış Zeytinyağı 50CC
Ürün Kodu : OZ001
45.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Gelince Haber Ver

Ozonlanmış Zeytin Yağı Nasıl Kullanılır

Ozonlanmış yağ vücudun çeşitli bölgelerine uygulanarak buralardaki dokuların gençleşmesini sağlayan bir görev üstlenir.  Uygulanan ozon bu bölgelerdeki kan akış hızını arttırarak hücre yenilenmesini hızlandırır.  Özellikle yüz bölgesindeki yaşlanma sebebiyle ortaya çıkan kırışıklara karşı kullanılabilir.  Genel kullanım şeklinde; cildin üzerine masajla sürülerek derinin alt noktalarına kadar nüfuz etmesi sağlanmalıdır.

Ozonlanmış yağ nasıl elde edilir

Üretilen yüksek kaliteli ekstra saf sızma zeytinyağının içerisine uzun süreler boyunca ozon ilavesi yapılır.  Bu işlem neticesinde zeytinyağı, içerisindeki ozonu hapseder ve koyulaşarak jel kıvamına ulaşır. Yapılan işlem neticesinde elde edilen zeytinyağı hiç olmadığı kadar saf bir hale gelir. Bu jel soğutup saklanması durumunda uzun yıllar boyunca içerisindeki ozonu muhafaza edebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus; yağın ozonlama işlemine tabi tutulduktan sonra bozulmaması için soğuk olarak muhafaza edilmesidir.

Katkı Maddesi ve koruyucu içermez.

Ozonlanmış yağ ne kadar süreyle saklanabilir

Ozonlanmış yağın saklanma süresine ilişkin herhangi bir kısıtlama yoktur.  Ancak, ilk günkü kalitesi ile saklamak isterseniz soğuk bir ortamda, buzdolabı veya dondurucuda muhafaza etmelisiniz.  Yapılan testlerde; 10 sene boyunca dondurulmuş şekilde muhafaza edilen Ozonlanmış yağın ilk günkü haline kıyasla %98 oranında etkisini koruduğu görülmüştür.

Ozonlanmış zeytinyağı hangi rahatsızlıklara iyi gelir

Ozonlanmış yağ birçok ülkede uzun süredir cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.  Özellikle ciltteki yaraların iyileşme süreçlerini kısaltır.  Ayrıca cilt hastalıklarında sıklıkla karşılaştığımız bakteri, mantar ve virüs gibi zararlı organizmaları sağlıklı doku ve hücrelere zarar vermeden etkili bir şekilde yok edebilir.

Aşırı terleme sorununa karşı koltuk altınıza uygulayacağınız ozonlu jel bu bölgeyi tahriş etmeden etkisini gösterecektir.

Çatlamış dudakların tedavisinde günde 2-3 kez uygulayarak iyileşme sürecini hızlandırır dudaklarınızı koruyabilirsiniz

Egzama tedavisinde günde 2 kere rahatsızlık veren bölge masaj yaparak uygulanır.

Hemoroit tedavisinde günde 2-3 kez uygulanarak bölgedeki ağrıyı ve tahrişi azaltır.

Kepeğin giderilmesinde saçlarınızı yıkadıktan sonra parmak uçlarınızla masaj yaparak ozonlu jeli saç derinize nüfuz ettirmelisiniz.

Pişik olan bölgenin tedavisinde günde 2 veya 3 kez ozonlu jel sürerek iyileşmeye sürecini hızlandırabilirsiniz

Sivilce oluşumunun engellenmesinde günde 2 kere yüzünüzü yıkadıktan sonra uygulanması halinde bu bölgedeki kan dolaşımını arttırarak zararlı toksinlerin atılmasını sağlar.NOT: Herhangi bir rahatsızlığınız var ise Doktorunuza danışmadan kullanmayınız.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
350-368-1946